O NÁS

Široký sortiment kvalitných výrobkov pre vaše domáce zvieratká

Vítame Vás v našom internetovom obchode, ktorý je spojený s vami obľúbenou a úspešnou kamennou prevádzkou Goio Pet Shop, pôsobiacou na trhu už viac ako 12 rokov. Naša láska k zvieratám nás inšpirovala vytvoriť tento špeciálny obchod, kde sa snažíme prinášať radostné a zdravé životy Vašim miláčikom.

GOIO PET
KTO SME

Naša spoločnosť prešla rôznymi fázami rozvoja od svojho začiatku, prechádzajúc od malých miestnych prevádzok až po naše súčasné medzinárodné pôsobenie. S rastúcim početom našich zákazníkov sme sa rozhodli expandovať do online a medzinárodnej oblasti obchodu, pričom sme zriadili náš vlastný eshop. Na tejto platforme budeme pravidelne zdieľať s našimi zákazníkmi novinky, exkluzívne ponuky a sezónne produkty, aby sme vám priniesli ešte lepšie nákupné zážitky.

PREDAJŇA GOIO PET

Vitajte v Goio Pet Store v Bratislave, Petržalka! Ponúkame široký výber doplnkov pre vašich miláčikov. Nájdete u nás všetko, čo potrebujete pre svojho domáceho miláčika - od krmiva a hračiek až po pohodlné postieľky. Navštívte nás a objavte náš sortiment pre psy, mačky, hlodavce a vtáky. Zaručujeme vysokú kvalitu a odborné poradenstvo. Tešíme sa na vás v našom obchode!

Ponúkame vám nielen bohatý výber príslušenstva pre vašich miláčikov, ale aj možnosť objednať si tovar online a vyzdvihnúť ho osobne na našej predajni. Sme tu, aby sme vám urobili život s vašimi zvieracími priateľmi jednoduchším. Objednávajte pohodlne z pohodlia vášho domova a tešíme sa na vás pri vyzdvihnutí objednávky

Adresa prevádzky: Bosákova 9
Otváracie hodiny: Po - Pia 9-18

Vyberte kategóriu

KONTAKT